شرکت پخش داروگستر نخبگان (سهامی خاص) از شرکت های پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد. این شرکت در سال 1385 ثبت و فعالیت خود را در سال 1389 رسما آغاز نمود. این شرکت با بهره مندی از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمان های مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از متد مدیریت روز و قرار داشتن در هلدینگ دارویی قوی و کارآمد (شرکت های تهران شیمی - ایران هورمون - تهران دارو - آفا شیمی و حکیم ) وارد صنعت توزیع دارو شده است.

هلدینگ سرمایه گذاری دارویی نخبگان

Nokhbegan Holding

هلدینگ سرمایه گذاری دارویی نخبگان

هلدینگ سرمایه گذاری دارویی نخبگان ( سهامی خاص ) از شرکت های پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد. این شرکت در سال 1385 ثبت و فعالیت خود را در سال 1389 رسما آغاز نمود. این شرکت با بهره مندی از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمان های مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از متد مدیـــــریت روز و قرار داشتن در هلدینگ دارویی قوی و کارآمد (شرکتهای تهران شیمی - ایران هورمون - تهران دارو - آفا شیمی و حکیم) وارد صنعت توزیع دارو شده است.

ایران هورمون

Iran Hormone

ایران هورمون

كارخانه داروسازی ايران هورمون در سال ۱۳۴۳ تحت نام” ايران اورگانون” در تهران به ثبت رسيد و از تاريخ ۱۳۶۰٫۴٫۶ با تغيير نام به “ايران هورمون” به فعاليت خود ادامه داده است. ايران هورمون يكی از مهمترين كارخانجات توليدكننده داروهاي هورمونی از قبيل داروهاي موثر بر غده تيروئيد، داروهای ضد سرطان با منشاء هورمونی، هورمون های جنسی، داروهای موثر در نازائی و همچنین داروهای قلبی و عروقی، داروهای موثر بر فشارخون، آنتی دیابتیک ها، کورتيكوستروئيدها، شل کننده های عضلات و ویتامین ها در جمهوری اسلامی ايران میباشد.

داروسازی وانا

Vana Darou

داروسازی وانا

شرکت داروسازی وانا به عنوان بازوی انتقال تکنولوژی تولید محصولات دارویی، واردات مواد موثره، محصولات ساخته شده دارویی و مکمل در بزرگترین هولدینگ خصوصی دارویی کشور، اقدام به کسب نمایندگی انحصاری از شرکت های توانمند دارویی در نقاط مختلف دنیا نموده است. این شرکت با تامین مواد موثره دارویی مورد نیاز شرکت های دارویی سراسر کشور با کیفیت مورد قبول و هزینه مناسب شناخته شده است.

تهران دارو

Tehran Darou

تهران دارو

شرکت داروسازی تهران دارو در سال ۱۳۳۴ هجری شمسی با نام لابراتوار میسین تاسیس و در سال ۱۳۳۷ به بهره برداری رسید. این شرکت از سال ۱۳۶۳ با تغییر نام به شرکت داروسازی تهران دارو به فعالیت خود ادامه داده است. تهران دارو همواره این افتخار را داشته که با انتخاب و تولید جدیدترین داروهای موجود در گروههای دارویی گوناگون (داروهای موثر بر سیتم اعصاب مرکزی، داروهای قلبی عروقی، ضد دردها و مسکن ها و…..) سبد محصولات ارائه شده به بازارهای دارویی را پربارتر و رنگین تر نماید.

تهران شیمی

Tehran Chemie

تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی در تاریخ ۱340/۰۷/12 تحت شماره ۷۹۴۷ در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و در همان سال بهره برداری از آن آغاز گردید.باپيروزی انقلاب شكوهمند اسلامی همگام با ساير تغييرات بنيادی در شئونات سياسی،اجتماعی و اقتصادی مملكت،تغيير در ساختار نظام دارويی و كوتاه كردن دست شركتهای چند مليتی به شدت احساس می شد.براساس مصوبه مورخ ۱۳۵۹/۱۱/۱۵ هیئت ۵نفری قانون حفاظت و توسعه صنایع ایران سهام شرکت به تملک جمهوری اسلامی در آمد و در آبان ۱۳۷۷ کلیه سهام شرکت توسعه صنایع بهشهر به سهامداران منتقل شده است.