استخدام در دارو گستر نخبگان Employment in DarouGostar Company

شرکت پخش داروگستر نخبگان جزء برترين شرکت های پخش سراسری داروهای انسانی، مکمل های داروئی، تجهیزات پزشکی با مجوز رسمی از سازمان غذا و دارو در سراســــر کشور بشمار می آيد. داروگستر نخبگان با رویکرد توسعه و بهبود مستمر، راه اندازی سرویس های جدید و ارزش آفرینی برای مخاطبان، جهت طرح و توسعه سازمانی و تکمیل نیروی انسانی خود، از علاقه مندان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید. شرایط کاری: ۱. استخدام به صورت تمام وقت ۲. بیمه تامین اجتماعی و بیمه درمان تکمیلی برای شخص و افراد تحت تکفل با سطح پوشش بالا ۳. حقوق و مزایای شغلی با شرایط بسیار مناسب ۴. محیط کاری سالم و پویا ۵. فرصت‌های ارتقا و پیشرفت کاری شرایط کاری اولویت دهنده: ۱. روحیه کار تیمی ۲. پویایی و تلاش پیوسته برای رشد توانایی‌ها و استعدادهای فردی ۳. رعایت نظم و انضباط کاری

Nokhbegan

داروگستر نخبگان چه سرویس هایی ارائه میکنه ؟

درآمد مناسب

درآمد مناسب

در شرکت داروگستر نخبگان نیروهای انسانی مهم ترین سرمایه حساب میشوند، از این رو درآمدی بسیار خوب برای نیروها در جهت رضایتشان در نظر گرفته شده است. همین اقدام موجب افزایش انگیزه پرسنل و کارایی بیشتر آنها میشود.

محیط کاری سالم و پویا

محیط کاری سالم و پویا

در شرکت دارو گستر نخبگان علاوه بر ظاهری مرتب، حقوق ماهیانه به موقع و مزایای بیمه و ساعت کاری منعطف، ارزش‌هایی مثل همکاری تیمی و روابط سالم، هموار بودن مسیر پیشرفت، مسئولیت‌پذری کارمندان و … مهم میباشد.

کار تیمی

کار تیمی

کار تیمی در شرکت دارو گستر نخبگان به معنی انجام فعالیت‌ها به صورت منظم و هدفمند توسط اعضای مجموعه می باشد. دقیق مثل چرخ دنده‌هایی که چرخش هر کدام از آن‌ها باعث چرخش دیگری می‌شود و سیستم به کار می‌افتد.

تکمیل کادر فنی با اطمینان ثبت نام کنید

captcha