درباره دارو گستر نخبگان چه میدانید ؟

معرفی شرکت سیاست ها و توانمندی های شرکت خط مشی دارو گستر نخبگان چارت سازمانی افتخارات

شرکـت پخش داروگستر نخبگان ( سهامی خاص ) از شرکت های پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ رسما آغاز نمود. این شرکت با بهره مندی از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمان های مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از متد مدیـــــریت روز، وارد صنعت توزیع دارو شــده و در عرصــــه بازار داروئی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح گردیده است.

  1. توزیع با کیفیت و فراگیر دارو در کلیه استان های کشور.
  2. تلاش در جهت رشد و افزایش توانمندی های مستمر و متوازن شرکت به منظور خدمت رسانی به سلامت و بهداشت هموطنان در سراسر کشور.
  3. داشتن ناوگان حمل و نقل مجهز به سیستم های کنترلی دما و رطوبت، در جهت توزیع سریع دارو و متناسب با اصول و ضوابط استاندارد.
  4. دارا بودن انبارهای استاندارد با فضای مورد نیاز و تجهیز انبارهای شعب و مرکزی مطابق با اصول GSP و GDP.
  5. آموزش کارکنان شرکت به عنوان ارزشمندترین منابع و سرمایه شرکت در جهت افزایش توان علمی و عملی و بهبود مستمر کیفیت خدمات.
  6. استفاده از سیستم های نرم افزاری جامع و کارآمد و (BI) هوشمندی کسب و کار و استفاده از تبلت توسط فروشندگان به منظور سرعت در ارسال درخواست های خرید و جلب رضایت مشتریان.
  7. ارتباط مستمر و مفید با ذینفعان از جمله تامین کنندگان.
  8.  امکانات وب سایت شرکت جهت ارائه اطلاعات مفید و کاربردی به بازدید کنندگان و مشتریان و تامین کنندگان به صورت آنلاین.
  9.  استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری و منابع انسانی کارآمد به منظور رشد فروش و حضور موثر و گسترده در بازار دارویی کشور.
  10. توزیع و پوشش سراسری و مویرگی کلیه مشتریان و داروخانه ها در سراسر کشور.

دارو و فراورده های دارویی به عنوان یکی از بخش های پروسه درمان نقش بلاعوضی را در تامین سلامت جامعه ایفا می نماید. این شرکت در راستای اهداف بلند مدت خود و با بکارگیری و بهره مندی از دانش و فناوری روز نوآوری و نیروهای انسانی کارآمد و متخصص می کوشد تا با رعایت استانداردها و همچنین ضوابط حفظ سلامت مردم از جمله پیشگامان صنعت دارویی کشور باشد.

شرکـت پخش داروگستر نخبگان (سهامی خاص) از شرکت های پخش سراسری فعال در  توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و از شرکت های پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ رسما آغاز نمود. این شرکت با بهره مندی از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمان های مربوطه و با داشتــــن امکانات گسترده و بهره برداری از تد از پرسنل کارآمد و توانمند در دپارتمان های مربوطه پرسنل کارآمد مدیـــــریت روز، وارد صنعت توزیع دارو شــده و در عرصــــه بازار داروئی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح گردیده است.

شرکـت پخش داروگستر نخبگان (سهامی خاص) از شرکت های پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی در سراســــر کشور می باشد. این شرکت در سال ۱۳۸۵ ثبت و از شرکت های پخش سراسری فعال در توزیع داروهای انسانی درمدیـــــریت روز، وارد صنعت توزیع دارو شــده و در عرصــــه بازار داروئی کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مطرح گردیده است.

تمدید "مجوز فعالیت" شرکت پخش فرآورده های سلامت محور داروگستر نخبگان

"آئین نامه تاسیس و فعالیت شرکتهای پخش فرآورده های سلامت محور"

این آیین نامه به استناد قانون مربوط به مقررات امور پزشکی، دارویی و مواد خوردنی و آشامیدنی مصوب سال ۱۳۳۴ و اصلاح‌ ها و الحاق‌های بعدی آن و بندهای ۱۱ و ۱۲ و ۱۳ ماده یک قانون تشکیل و وظایف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مصوب سال ۱۳۶۷ تصویب می‌شود.انجمن شرکت های صنعت پخش ایران گواهی عضویت

پیرو این گواهینامه شرکت پخش داروگستر نخبگان برای توزیع محصولات دارویی با نوع فعالیت پخش سراسری به عضویت این انجمن پذیرفته شده است.حضور در نمایشگاه بین المللی ایران فارما

"اعطای لوح تقدیر از طرف جناب آقای دکتر کبریایی زاده به منظور حضور پررنگ در نمایشگاه بین المللی ایران فارما "

دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو و صنایع وابسته و تجهیزات مراقبتی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت داروسازی با حضور جمع كثيري از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه تولید دارو، تولید مواد اولیه و مواد موثره، مکمل‌های غذایی و دارویی، فرآورده‌های گیاهی و طبیعی، فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی، تجهیزات مراقبتی، تجهیزات داروسازی، چاپ و بسته‌بندی و خدمات قراردادی توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران برگزار  شد.